bashkia tirane adresa Qarku Tiran dhe Bashkia Kam z Bashkia Tiran . Shitet i mobiluar mundesi parkimi perpara pallatit Besnik Bajraktari Permbarues Gjyqesor Privat. Agjencia e Prokurimit Publik n viijim quot APP quot njofton t gjith operator t ekonomik t cil t p rdorin Siste Shpallje P rmbarues Privat 07. ADRESA Rruga Bedri Cullhaj 1000 Tiran telefon 0697723212. Aleat 017 Bashkia Ku ov . Rruga Skenderbej Bashkia Prrenjas Kodi postar 3404 059122404 22605. E mail prokurimet tirana. 2 1001 Tirana Albania Tel 355 4 22 53 023 Web www. al Nr. Bashkia e Tiran s njofton se nj akt i r nd vandalizmi sht sh nuar dit n e sotme n kryeqytet. e mobility. Tiran Tiran nbsp 1 Dhjetor 2018 i ndryshuar Vendimin e KKT s nr. N kuadrin e muajit te letersis si dhe me rastin e 75 vjetorit te lirimit te Prespes Bashkia Pustec ne bashkepunim me Shkoll n e Mesme e Bashkuar Pustec dhe Shkoll s 9 vje are Goric e Vogel ka zhvilluar nje aktivitet letraro artistik ne fshatin Gollombo . Jemi ende larg ambicies ton p r Tiran n por po b jm mos p r nj qytet 30. Kujtes p r plot simin e formularit t vet deklarimit n kuad r t Shk mbimit Automatik t Informacionit t Llogarive Financiare Gjat nj bashk bisedimi me gazetar t n selin blu kryetari i Partis Demokratike Lulzim Basha tha se bashkia e Tiran s sht nj lavatri e e parave t pista t drog s. ADRESA Rruga Dibres kompleksi Halili K. Shanto 355 4 224 Drejtoria e P rgjithshme e Taksave dhe Tarifave Vendore Bashkia Tiran Tirana Albania. P rfitoni 2 pik p r do 100 lek . Em r. T. Bashkia Konispol ndodhet n cepin m jugor t qarkut rreth 30 km nga Bashkia e Sarand s. Deri n vitin 2014 Bashkia e Tiran s zinte nj sip rfaqe p r rr th 41. Mund t gjeni sh rbimet kryesore t Tiran s si informacione mbi trafikun dhe transportin n qytet turizmin ndotjen si dhe mund sin p r t raportuar situata problematike. 2 Kodi Postar 1001 Tiran Shqip ri Adresa Rruga Nacionale Tepelene Gjirokast r prane karburant Kastrati Gjirokast r. Bashkia e Tiran s paguan 19 mij euro p r vler simin e nj godin pas t rmetit 415 mij n total 17 Dhj 2019 Bashkia e Tiran s miraton 300 d mshp rblime t tjera p r t rmetin e 21 shtatorit ADRESA Rruga Muhamed Gjollesha blloku i pallateve Partizani pll. N mb shtetje t nenit 53 pika 2 pika 4 nenit 56 pika 2 shkronja a t ligjit nr. Pas nj video Shijaku kufizohet n veri per ndim dhe jug nga bashkia Durr s dhe n lindje nga bashkit Vor dhe Tiran . 057122152. Adresa Bulevardi D shmor t e Kombit nr. Ambjenti ndodhet prane zones se quot Astirit quot rruga Sokrat Miho Njesia Administrative Kashar bashkia Tirane. 2 1001 Tiran Shqip ri tel 355 4 226629 fax 355422830 1 BASHKIA TIRAN K SHILLI BASHKIAK V E N D I M Nr. 3k Followers 41 Following 4 051 Posts See Instagram photos and videos from Bashkia Tiran bashkiatirane 6 kolonat e Vetqeverisjes Vendore Sh rbimet Publike Sh rbimi i pastrimit kryhet nga Bashkia C rrik n t gjith territorin e saj n sh rbim t komunitetit. Mbi 12 mij qytetar Aug 25 2020 Peva Sloba Radanovi prokomentarisao je uvredljiv transparent navija a Tirane pred okr aj sa Crenom zvezdom. 2 miliard lek n rritje me rreth 14 n terma vjetor . Albania 301 connections Oct 16 2019 Vilat pas Hotel Tiran s u rrafshuan p r t u hapur rrug kullave. 6 km2 ka Popullsia Popullsi prej 82 972 banor sh nga 82 229 banor nj vit m pore ose ndryshim 0. 12. 1 km2 ka Popullsia Popullsi prej 51 871 banor sh nga 51 769 banor nj vit m pore ose ndryshim 0. Bashkia E Tiranes Tiran 223142 Bashkia E Tiranes Adresa t p rmbaj Dini vet m numrin Gjeni kujt i p rket Vini numrin me ose pa prefix. Pozicioni Inspektor n Policin e Bashkis s Tiran s. Sipas dokumenteve t tenderit Rind rtimi i pallateve do t b het n zon n e shpallur p r zhvillim t detyruar n nj sit administrative 4 e 8 zona 5 Maji t bashkis Tiran . bank Zyra 2. 2018 Shpallen rezulatet p r testimin p r Z. 02. Emri Taulant Tusha . Online 24 or E h n e enjte ora 08 30 14 00 E premte ora 8 30 13 00 Adresa. 20 08 2020 Nj nga problematikat m t m dha q qyteti i Kruj s ka sht furnizimi me orar t ujit t pijsh m. al Sheshi Sk nderbej Nd. N dat n 20 Shkurt 2019 n kuad r t k tij projekti do t organizohet Konferenca e kat rt transnacionale me pjes marrjen e t gjith partner ve. It occupies itself with production erection mounting and installation of Metal Constructions Manufacturing Lines and Equipment Infrastructure Facilities and Industrial Buildings. ADRESA Rruga Durr sit 1000 Tiran telefon 0673372222. Lexime 169 nbsp 10 Prill 2020 Bashkia e Tiran s ka vendosur q bizneset q operojn n kryeqytet t leht sohen nga taksat lokale. 08. do gj nga hartimi i specifikimeve t blerjes vendosja e procedurave identifikimi i ofruesit negocimi me t dhe vendimi i blerjes ndodhi brenda 48 or sh. Tag imt bashkia tirane. Bashkia Tiran Sheshi quot Skenderbej quot Bashkia Tiran Cel BASHKIA TIRAN AGJENCIA E SH RBIMEVE FUNERALE Adresa Rr. Arsimi Gjimnaz. 00 16. al ka realizuar projekte te ndrsyhme per stacione makinash elektrike. com nbsp Bashkia Tiran . Lloji i pro edur s K rkes p r Propozim. 04. 4 shkurtit P. December 17 2019. u i U p rg njeshtrua fondi ishte p r t gjitha Bashkit Inxhinieri Arben Me e i ftuar n emisionin Real Story n News 24 ka th n se Bashkia e Tiran s ka abuzuar me t rmetin e 26 n ntorit duke zbuluar edhe fenomonenin q ai e denoncon. 7 me nj sip rfaqe prej 3. 11 1 dat 13. Dhjetor 2006. Hapet procedura e konkurimit p r vend t lir pune p r n pun sit e Gjendjes Civile Bashkia Lezh 01. Director Najada Idrizi cel. Dje K shilli Bashkiak miratoi list n me 1560 mij emra nd rkoh q kreu i Bashkis siguroi se puna po vijon me intensitet p r t p rmbyllur Vende te lira pune ne tirane dhe oferta profesionale online. Adresa juaj email s 39 do t b het publike. Shoqeria 39 39 Gener 2 39 39 shpk me Seli ne Tirane. Adresa. Aleat 0389 Komuna Berxull Njesia Administrative Berxull Bashkia Vore Tirane Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Read more about Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Adresa dhe oraret e pun s. Rasti i fundit sht ai i nj administratori t tre pallateve tek Komuna e Parisit q ka nisur Continue reading quot Termoizolimi i Njesia Bashkiake Nr 1 Zyra e Gjendjes Civile. ALFA. Shallvareve. Ne punojm p r t nd rtuar nj Mirdit q funksionon shum jo pak. Bashkia Tiran . Sheshi Willson Pran ProCredit. al SH RBIMI POSTAR duke d rguar k rkesat dokumentacionin n adres n Bashkia Tiran Sheshi Sk nderbej nd. Ndoc oba Nr. Regjistrohu p r t marr nj e mail t p rmuajsh m nga Kryetari i Bashkis t rejat m t bukura t Tiran s direkt n inbox in tuaj. Ai lindi n Tiran m 17 dhjetor 1979. Bashkia Tiran do t gjobis dhe m pas do t i heq licenc n t gjitha kompanive t transportit publik q nuk rinisin pun n t h n n 6 korrik. I ftojme t gjithe vullnetaret qe ti bashkohen kesaj nisme per nje ambient sa m te paster. 2 Tiran Ju informojm se n Drejtorin e P rgjithshme t erdheve dhe Kopshteve Bashkia Tiran n zbatim t organigram s miratuar me Urdhrin Nr. 09. Bashkia Shijak nxjerr bllof Berish n Ja faktet dhe ndihma e dh n p r familjen Shahini. SHTYP. T rejat e fundit. al BASHKIA TIRAN K SHILLI BASHKIAK V E N D I M Nr. Adresa Rruga quot Liman Kaba quot Parku Olimpik Tiran Bashkia Tiran Sheshi Sk nderbej Nd. Eshte ambjent i pershtatshem per dyqan zyra call center magazine ose per punime te ndryshme. Ata apelojn marrjen e masave sa m par . 1 Zyra Posta Tirana 5. Njoftim Adresa e Bashkis I Krijimi i shoq ris N dat 27. 6 213 Nd 1 1 Pik e Kujdesit ndaj Klientit. Tirana kryeqytet rrug timi nga Lushnja Rrogozhina Kavaja dhe Shijaku. Elsa Dhana Sipas ligjit t reformave t miratuar n vitin 2014 Most defunct municipalities are now administrative units and may also be cities villages or neighbourhoods. Adresa Rruga Gjik Kuqali Pallati 2 Shkalla 2 Apartamenti 4 N vitin 2019 bashkia Tiran ark toi rreth 6. Kjo ju faqe do tju informoje me sherbimin e gjendjes civile qe ofrohet tek Njesia Bashkiake nr 1 Tirane. TIRANE Tirana u godit sot nga dy termete te cilat sipas raportimeve te para kane shkaktuar fatmiresisht vetem deme materiale. Online 24 or E h n e enjte ora 08 30 14 00 E premte ora 8 30 13 00 ADRESA Rruga Durr sit 1000 Tiran telefon 0673372222. Objektivat e k tij sh rbimi jan pastrimi i rrug ve dhe trotuareve evadimi i mbetjeve urbane pastrimi i rrug ve t lagjeve shtimi i hapsirave t gjelb rta etj. Meta se uo i utakmice Tirana Crvena zvezda oglasio na svom Instagram nalogu i poslao pomirljivu poruku timovima. Bashkia Kam z. 24 January Jul 20 2020 Bashkia Shijak Administratoret e NJA Burimet Njerezore KESHILLI BASHKIAK. 3060 t Presidiumit t Kuvendit Popullor t Republik s s Shqip ris t dat s 18 shkurt 1960 Gramshi u shpall qytet. 1 Nj sia bashkiake nr. Adresa Rruga Teodor Keko pallatet Milo 2000 Njesia tregetare Nr. Bashkia e Tiran s njofton se po punon p r t p rmbyllur procesin e hipotekimit t t gjith banesave t pahipotekuara por t nd rtuara me leje n territorin e Bashkis s Tiran s. Sipas Drejtoris s P rgjithshme t Gjendjes Civile gjat 2019 Nja. Drejtoria e P rgjithshme e Taksave dhe Tarifave Vendore Tiran b n me dije se n kuad r t vendimit t K shillit nbsp BASHKIA ROSKOVEC middot BASHKIA RROGOZHINE middot BASHKIA SARANDE middot BASHKIA SELENICE middot BASHKIA SKRAPAR middot BASHKIA SHIJAK middot BASHKIA SHKODER middot BASHKIA TEPELENE middot BASHKIA TIRANE middot BASHKIA TROPOJE middot BASHKIA nbsp 9 Shkurt 2020 TIRAN 9 shkurt ATSH Bashkia e Tiran s vijon t jap d mshp rblime p r t prekurit nga t rmeti shkat rrues i 21 shtatorit. Aksioni sht shtrir jo vet m n tregjet pran Pyetesor nga Bashkia Librazhd 24 March 2020. Mungon Regjistri i K rkesave P rgjigjeve. Pasurie 8 1 dhe 8 2 2 Tiran Nd rtim Rehabilitim i rrjetit t uj sjell sit t Tiran s zona kadastrale 3878 dhe numra pasurie nga 244 deri 350 8 nr. 33 Sht pia e Ushtarak ve Tiran Adresa Rruga quot Kavaj s quot ish Uzina Mekanike Drejtoria e Tarifave e Taksave Bashkia Tiran . Nisma tjet r e faz s s par t POP synon t loboj dhe avokoj p r p rmbushjen e p rpar sive t qytetar ve q u n nshkruan n Kontrat n Sociale p r bashkit e Tiran s Kamz s Durr sit Fierit Vlor s Shkodres Kuk sit Puk s dhe Pogradecit dhe gjithashtu p r t siguruar p rfshirjen e Me e Bashkia e Tiran s pagoi vler suesa p r nd rtesa t prishura. Kreu Tag imt bashkia tirane. Mobile 00355 0 69 31 11 000. 00 14. Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per ekonomist vende te lira pune 2019 gjegjeza gazmore fier dua pune njoftimecom gazeta ofroj pune shofer oferta pune call center tirana Aug 16 2020 N letr n e publikuar vet m n gjuh n greke Bashkia e Finiqit thot se sht e padrejt q mij ra persona t mbeten n rrug n k to temperatura t larta ka shton rrezikun p r p rhapjen e infeksioneve si koronavirusi. Bush quot Pallati quot Kasmi quot Zyra 107 Tirane. Shijak Durres Albania 50m nga ura 0600000000. 27 ish Ministria e Mjedisit Tiran Tel 355 4 2431078 E mail info kmd. Procedura e Prokurimit Procedur me negocim pa shpallje paraprake t njoftimit t Bashkia Tiran cakton 938 fituesit e kredive t buta. Adresa Sheshi quot Sk nderbej quot Nd. 2 Kodi postar 1001 Tiran Shqip ri nbsp Faqja zyrtare e Bashkis s Tiran s. Merni informacione dhe sherbime online te ofruara nga Bashkia. COVID 19. 36 n kryq zim me rrug n quot Janosh Hunyadi quot Tiran . Bashkia e Tiran s vjen me risi t tjera p r t iu ardhur sa m pran qytetar ve duke ofruar sh rbime n m nyr t drejtp rdrejt dhe pa humbur koh n radh apo zyra. Epidemia Tirana pushtohet nga mbeturinat bashkia pastron qendr n por harron periferin 8 prilli rom t mes izolimit dhe mbijetes s Fashat e orareve shkaktojn kaos n sportele Pyetesor nga Bashkia Librazhd 24 March 2020. Orari 09 00 21 00 E H n E Diel m shum SAFRAN Aleat pati k naq sin t prezantonte m dat 6 qershor 2016 sh rbimin m t ri me tem Siguri Biometrike n Sh rbimet Noteriale quot n nj ceremoni t zhvilluar n Ministrin e Drejt sis si nj bashk punim i r ndesish m mes k tij institucioni Dhom s Komb tare t Noteris dhe kompanis Aleat. almalaurea. gov. Oraret e Sh rbimit n Zyrat Q ndrore Nj si Zonale dhe do Pik UKT jan E H n e Premte 08 00 16 00 E Shtun 08 00 12 00 ADRESAR I NJESIVE UKT Krijimi dhe mir mbajtja e k tij website mund sohet nga DTIKDTIK Bashkia e Tiranes. Bashkit sipas k tij ligji paraqein nivelin e d Jul 20 2020 Bashkia Shijak Administratoret e NJA Burimet Njerezore KESHILLI BASHKIAK. 08 06 2019 Adresa Tirane Faleminderit per bashkepunimin per nje periudhe 2 vjecare qe patem ne Sherbim Skelerie. 2020. C. 1 km2 ka Popullsia Popullsi prej 74 950 banor sh nga 74 034 banor nj vit m pore ose ndryshim 1. Njoftim per blerje pajisjesh kompiuterike 23 September 2019. Rr quot Durresit quot amp Sheshi Skenderbeg. do qytetar q ka nevoj p r ndihm apo shqet sim lidhur me situat n nga COVID 19 mund t telefonoj nga ora 08 00 13 00 nga e h na n t diel n numrat e m posht m t telefonit 0694114101 0694114100 Sipas Drejtoris s P rgjithshme t Gjendjes Civile gjat 2019 Nja. Vlora do t ket nj bregdet t past r p r sezonin turistik t k tij viti. al Facebook F mij t e Tiran s11 03 2020 . 2657 Nr. al qarkutirane yahoo. 3 Fier Lagja Apollonia Kati 3 Bashkia Fier Rajoni Nr. Adresa juaj e emailit nuk do b het publike. Pyetje. Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik Dhjetor 2006. Lexo t Gjitha Lajmet . Tel 355 0 4 450 Adresa 1 Elbasan Rrajc Bashkia Prrenjas Zon Kadastrale Nr. Adresa Rruga 5 Maji pran Medreses Tiran Tel Fax 355 4 222 5572 E mail info ukt. 2 Kodi postar 1001 Tiran Shqip ri Erion Veliaj sht Kryetar i Bashkis s Tiran s. 000 51. 069 52 07 895 jerina. 8 km2 dhe p rfaq sonte 3. 00355 69 63 57 636 Working hours Monday Thursday 08. 25 07 2017 08 24. 03 Nj sit administrative p rb r se Emri i Nj sis Qytetet dhe fshatrat n p rb rje t tyre Tiran Nj sia bashkiake nr. Policia e Shtetit Bashkia Lagjet Popullsia sipas MPVD Popullsia sipas Bashkis s Tiran s 2007 Tirana 1 Ali Demi 70. 2 Kodi postar 1001 Tiran Shqip ri. 35544506426. Plot soni informacionin e nevojsh m p r vet deklarimin online sipas formularit. Adresa Lagjia quot Nazmi Rushit quot Bulevardi quot Elez Isufi quot Kati I Bashkia Peshkopi Adresa Bulevardi Zhan D Ark Prona nr. Adresa Rruga Gjik Kuqali Pallati 2 Shkalla 2 Apartamenti 4 Numri Mbiemri Emri Adresa Qyteti 263764 Misioni i Agrokredit sh. org. 1001. Qyteti Zona Tirane Lumi Lana Bulevard . Na kontaktoni n p rmjet e mail ose numrit t telefonit. Durresit nr. Familja e vajz s sht transferuar nga Bashkia e Kamz s n Bashkin e Tiran s. klsh. 422 banor . P r t gjitha Organizatat e Shoq ris Civile N kuad r t shpalljes s Thirrjes s III t p r projekt propozime t Programit Rajonal p r Demokraci Lokale n Ballkanin Per ndimor ReLOaD Bashkia Roskovec ka k naq sin t ju ftoj t b heni pjes e nj takimi p r p rcaktimin e prioriteteve p r Thirrjen e III t p r projekt Mblidhet Keshilli Bashkiak i Tiranes rindertimi i 250 banesave ne tirane demet e termetit netirane shtepite e demtuara nga termeti ne tirane bashkia e tiranes. Gjollesha Kryq zimi Vasil. INFORMATION. al . Tel. Regional Directorate of Social Insurance VLOR . Ky aksion diten e neserme do te nisi nga ora 09 00 deri ne oren 12 00. Bashkia Tiran sht nj bashki n Qarkun e Tiran s n Shqip ri. Lajmin e b ri publik kryeministri Rama gjat prezantimit t gar s p r koncesionin e rrug s Milot Fier Me Bashkin e Tiran s jemi duke punuar dhe shum shpejt do t filloj m procesin e gar s p r kampusin Me dekretin Nr. It is located in the center of Albania enclosed by mountains and hills with Mount Dajt elevating on the east and a slight valley on the northwest overlooking the Adriatic Sea in the distance. Drejtor . Koordinatori i t drejt s p r informim Jerina Ibraj 069 52 07 895 jerina. 11 dat 27. Tiran m 23 09 2016 V E N D I M Nr. 698 p lqime. Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik AGJENCIT IMOBILIARE. Adresari Edukimi Shendeti Psikologu Arg tim Sondazh Denoncimi i PD Skandal tek kopshti 4 Stin t n Tiran bashkia fshehu rastin me COVID 19 prokuroria t hetoj Partia Demokratike i b ri thirrje prokuroris q t hetoj n lidhje me rastin e mbylljes s kopshtit 4 Stin t n Read More Mbyllet kopshti 4 Stin t n Tiran nj punonj se rezultoi Tashm p r student t ka ndryshuar adresa e regjistrimit n platform n e pun simit online GRADUA. quot Unaza quot Lagja Naftetari Te Bashkia Bashkia Roskovec Roskovec Te Bashkia Kati 1 N Prefektura Gramsh Gramsh Nenprefektura Gramsh Bashkia Gramsh M nyra m e thjesht p r gjetjen e informacionit mbi vendet e lira t pun s dhe mund sit e trajnimit n Shqip ri Oferta pun simi n 65 qytete t Shqip rise CV nga pun k rkues t interesuar informacione t ndryshme t gjitha k to n rrjetin komb tar t pun simit. Reshjet e Bashkia Fier Rajoni Nr. 25311 2 dat 29. Tiran m 17 02 2020. Vodafone Albania Fondacioni Shqiptaro Amerikan p r Zhvillim AADF dhe Bashkia Tiran n nshkruan sot me dat 09 Janar 2020 nj Marr veshje Mir kuptimi si hap t par t bashk punimit p r rijet simin dhe transformimin e Piramid s nbsp TERRITORI. Email info tirana. bio Adresa Tirane Albania pran kopshtit zologjik Kontakt 044324499 Adresa vlore Rr Dhimiter Konomi 0695153093 0693333145 tikumato. 33 Sht pia e Ushtarak ve Tiran Adresa Rruga quot Kavaj s quot ish Uzina Mekanike Drejtoria e Tarifave e Taksave Bashkia Tiran Online 24 or E h n e enjte ora 08 30 14 00 E premte ora 8 30 13 00 Parku Qendror Tirane nga Bashkia Tirane. Numri Mbiemri Emri Adresa Qyteti 263764 Bashkia Tiran rekord t ardhurash nga dh nia e lejeve t nd rtimit leje p r 630 mln euro nd rtime n 2019 n Instant Arkiva Lajme T fundit 08 06 2020 09 01 08 06 2020 ADRESA Rr quot Murat Toptani quot 1000 Tiran telefon 0682084837. Fondi limit i tenderit sht rreth 14 milion euro pa TVSH dhe t gjitha kompanit e interesuara kan afat deri n 2 shtator p r t dor zuar ofertat. 2 kodi postar 1001 Tiran Shqip ri KUTIA POSTARE E KRYETARIT Kutia e kuqe n krah t Xhamis s Et hem Beut . Bulevardi Blu Kam z 355 47 200 177 bashkiakamez gmail. n Bu imas dhe Udenisht Pogradec 25 Maj 17 You are here. al nbsp 1. Home Kronik P rmbytjet komunikat e Bashkis s Tiran s. Per dijeni Kreditoreve 27 Banor ve te Njesise Administrative Margegaj Bashkia Tropoj Adresa Njesisa Administrative Margegaj Bashkia Tropoj Nga Nikoleta Kova i Gara e paracaktuar me 9 operator . 4 Nj sia bashkiake nr. com Bashkia Tiran Ruseti N vjesht elet thirrja tjet r p r kredi t but rritje t numrit t p rfituesve N nkryetarja e bashkis s Tiran s e sapozgjedhur n detyr Anisa Ruseti foli p r projektet m t reja n 4 vitet e ardhshme. Bashkia 355xxxxxx Policica 355xxxxxxxxx Zjarrefiksi 355xxxxxx. N baz t k tij vendimi Bashkia merr p rsip r t paguaj qiran e sht pis p r familjen n fjal p r t i dh n nj dor dhe p r ta ndihmuar. BASHKIA E AGJENCtA E M st E I m istet e IYejtOrise Monitorimit T 39 egut se Konsumatorit Bashkia Tirane NDAJ SUBJEKTIT Emb u tW nri Adresa vendndodhjes kueshtekryer demi a Nga verifikimet ka rezulttnr se institucioni qytetari ka kryer kundervajtjen ka shkaktuar dunin i cili x KRb MW1tetur dispozit n ligore si me posht amp . 07. 7. 2 krahasuar me vitin e kaluar Bashkia tirane adresa. Adresa Rruga e Durr sit nr. 2017 N baz t Vendimit t Asambles Nr. Adresa e Bashkis ADRESA Rruga Sami Frasheri perballe Petro Nini Luarasi 1000 Tiran telefon 0692170962 E mail sonila. View All Result . Bez obzira to su to ekipe iz drugih zemalja i to navija i misle da sve treba lagano da prodjemo. Drejtoria Arsimore Rajonale Qytetit Tiran Tirana Albania. pasurie 253 20 Vlore Vlore VLORE Kryqezimi Rinia Pallati 538 Shkoder Puke PUKE Rruga Ymer Puka Pallati 49 kati i I Durres Durres DURRES Ura e Dajlanit prane hyrjes se portit nr. 2017 P r miratimin e planit t p rgjithsh m vendor Bashkia Tiran Vendimin e K shillit Bashkiak nr. 3k Followers 41 Following 4 051 Posts See Instagram photos and videos from Bashkia Tiran bashkiatirane Me e Bashkia e Tiran s pagoi vler suesa p r nd rtesa t prishura. Ajo p rfshin kryeqytetin e Shqip ris Tiran n si dhe nj sit administrative Zall Bastar nbsp Nj sit Administrative Tiran Petrel Fark Dajt Zall Bastar B rzhit Krrab T dh na t tjera Tirana sht bashkia m e madhe n vend si p r nga nbsp Bashkia Tirane sipas censusit t vitit 2011 ka 557. Imazhe Imazh 12 Bruno Koci. Bashkia Tirane 0800 0888. 2017 t Shoq ris Uj sjell s Kanalizime Tiran mb shtetur n VKM Nr. KOMISIONERI P R MBROJTJEN NGA DISKRIMINIMI. com . Faqja Zyrtare e Bashkise Tirane n Fcb. 042419465. 2015 P r vet qeverisjen vendore njoftoj thirrjen e mbledhjes s radh s s K shillit Bashkiak Shkod r e cila do mbahet n p rmjet votimit elektronik dit n e Marte dat 25 Gusht 2020 ora 10 00. Rr quot Barrikadave quot Rr quot Punetoret e Rilindjes quot . Bashkia Tiran Sheshi quot Skenderbej quot Bashkia Tiran Cel Bashkia Ur Vajgurore. Na Kontaktoni Politikat e Privatesise EN AL 18 Nisja 09 00 Pazari i Ri Ecja Hiking 1 ore Kthimi 16 00 Tirane Diten e Diele ju ftojme te gjithve te merrni pjese ne aktivitetin Hiking ne Syrin e Ciklopit dhe Ujvaren e Fshehur ne fshatin Krrabe Tirane. Twitter. MIRATIMIN E AKTIT T THEMELIMIT DHE STATUTIT Bashkia tirane adresa. Parku Kombetar i Dajtit. Email. Home. Adresa Koplik Q nd r Malesia e Madhe Tel 355 42 253210 Fax 355 42 253210 E Mail 6 kolonat e Vetqeverisjes Vendore Sh rbimet Publike Sh rbimi i pastrimit kryhet nga Bashkia C rrik n t gjith territorin e saj n sh rbim t komunitetit. sht q t kontribuoj p r rritjen ekonomike t zonave malore dhe p rgjith sisht m t varf ra t Shqip ris duke i ofruar klient ve t synuar hyrje n sh rbime financiare t q ndrueshme dhe n p rputhje me nevojat e tyre investuese dhe q llimet e aktivitetit. P r k t dit t ve ant Bashkia e Tiran ss ka ftuar Bashkia Tirane 0800 0888. al Cel 355692052323 Dega Kor Kor Branch Apr 20 2014 Bashkia Tiran Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik Si t hartoni nj plan biznesi a N se po Adresa _____ _____ _____ Karakteristikat e vendndodhjes madh sia q llimi i p rdorimit gjendja dhe ndarja e ambienteve etj. Rreth Nesh. Surname . M nyra m e thjesht p r gjetjen e informacionit mbi vendet e lira t pun s dhe mund sit e trajnimit n Shqip ri Oferta pun simi n 65 qytete t Shqip rise CV nga pun k rkues t interesuar informacione t ndryshme t gjitha k to n rrjetin komb tar t pun simit. gov. 5 Nj sia Buletini Informativ. E mail . Abdyl Shijaku 0692029713 dhe Dr. Sikurse mund t shihni edhe nga k to foto grupet e pun s t ngritura nga bashkia po kryejn dezinfektimin e do tregu n Tiran me q llim parandalimin e p rhapjes s COVID 19. GJ. Keni pyetje info tropoje. 419 5 Prot. 08000888. Fire 128. Brenda dy dit sh nga dita e t rmetit Bashkia Tiran bleu me urgjenc dhe pa gar kat r makina t vjetra zjarrfik se nga kompania Timak shpk me vler totale 170 mij . Aug 25 2020 quot Igranje evropskih utakmica je zaista mnogo druga ije videli smo u ove dve utakmice protiv Evrope i Tirane da nije nimalo lako. pasurise p r vendosjen e kontenierit 1 zona kadastrale 3878 3 Kor Bilisht DEVOLL Zona e Mirasit Bashkia Devoll Zona Kadastrale Nr. 2 me nj sip rfaqe prej 9. KOMUNA. 2016 P r THEMELIMIN DHE PJES MARRJEN E BASHKIS S TIRAN S N SHOQ RIN AKSIONARE ECO TIRANA SH. POP 2020 Monitorimi i zbatimit t kontrat s sociale n nivelin lokal. City Hall Qarku Tiran Q ndra e Bashkis Qyteti Tiran Popullsia sipas Census 2011 557 422 Popullsia sipas Regjistrit Civil 757 361 Sip rfaqja KM 1110. al. 3 Nj sia bashkiake nr. Z Luigi Soreca p r t nbsp 13 Korrik 2020 BASHKIA TIRAN VENDE TE LIRA PUNE Drejtoria e Protokollit dhe Ceremonialit Zyrtar Drejtoria e Pergjithshme per Marredheniet me Publikun dhe Jashte Bashkia Tirane Kategoria II b Email kontakt akpa. N se ende nuk e keni menduar nj vend ku mund t kaloni Dit n e Dashuruarve Bashkia e Tiran s do t organizoj nj superkoncert live e me plot surpriza t tjera q mbeten p r t u zbuluar m 14 shkurt. PLOT SO FORMULARIN Numri i gjelb r Bashkia Tiran . Kjo sipas tij sepse shumica e nd rtimeve n Tiran financohen drejtp rdrejt nga parat e drog s dhe se bashkia po betonizon do hap sir q ka mbetur n qytet. dhe adresa email bashkiatirane gmail. kontakt konsulence. Nd. Vllaz n Huta Nj sia Administrative nr. al Web site www. Kjo fal nj investimi t realizuar nga Qeveria Shqiptare dhe Bashkia e Vlor s n rrjetin e kanalizimeve n qytet. Ofrimi i k tij sh rbimi pa pages n hap sirat publike do t i mund soj qytetar ve dhe turist ve q n do moment t aksesojn sh rbimin e internetit si dhe mund sin q t informohen n koh reale BASHKIA E AGJENCtA E M st E I m istet e IYejtOrise Monitorimit T 39 egut se Konsumatorit Bashkia Tirane NDAJ SUBJEKTIT Emb u tW nri Adresa vendndodhjes kueshtekryer demi a Nga verifikimet ka rezulttnr se institucioni qytetari ka kryer kundervajtjen ka shkaktuar dunin i cili x KRb MW1tetur dispozit n ligore si me posht amp . N njoftimin e saj Bashkia thekson se ky insititucion nuk ka p r q llim t jap me koncesion sh rbimin e parkimit n kryeqytet q sipas tyre dezinformoi q llimisht sot Partia Demokratike. Tre vjet pasi Bashkia e Tiran s shembi p r interes publik sht pit 100 vje are pran sheshit Sk nderbej vendin e n nstacionit elektrik e ka z n projekti privat i nj kulle 33 kat she nd rkoh q dhjetra familjet e shpron suara nuk jan d mshp rblyer ende p r pronat e humbura. Name . 801 Faqja zyrtare e Bashkise Tropoje. 10. Email eda90_6 hotmail. English middot Realizim nga Pushteti Vendor. Ju era nji trening je protekao perfektno i moral tima je visok Bashkia e Tiran s pranoi p r BIRN se vet m nj franksion i pronave t shpron suara tre vjet m par n qend r t Tiran s ishte kompensuar. Q ndro i Informuar. BASHKIA. Politikat e nbsp 17 Mars 2020 Bashkia Tiran bizneset koh deri n qershor p r t paguar taksat vendore Bashkia Tiran vendosi t shtyj pages n e taksave dhe tarifave vendore p r n muajin qershor. Drejtuar T gjith operator ve ekonomik . Rr quot Gjergj Fishta quot . Trasnporti Tirane Krrabe Tiran Pyetesor nga Bashkia Librazhd 24 March 2020. Njoftim Adresa e Bashkis Bashkia tirane adresa. Bashkia tirane adresa. 1 1 Tiran 1012 355 6920 64518. AL. numri i bashkive sht zvog luar nga 65 n 61. 117 Dat 23 09 2016 P R EVADIMIN E MATERIALEVE T AUDITIMIT T PERFORMANC S Sh rbimi i transportit publik n Bashkin Tiran rregullave t prokurimit publik pran Autoritetit Kontraktor Bashkia Tiran nuk sht paraqitur asnj ankes . 2015 P r TRANSFERIMIN KAPITAL T VLER S S INVESTIMEVE T KRYERA NGA APARATI I BASHKIS S TIRAN S GJAT VITEVE 2006 2014 Njoftim p r shpron sim publik Bashkia Pogradec January 14 2020. 000 biznese promovohen cdo dite e mijera vizitore gjejne informacion te sakte dhe ofertat me te mira te tregut nga Celesi. Nije bolest sve to boli napisao Restorant Tiku amp Mato Gurmet. Bashkia Bulqiz p rfshin k to nj si administrative Adresa Bulevardi quot Elez ISUFI quot Peshkopi DIBER Tel 35521822324 Email diberregion Emri Bashkia e Tiran s. Paketa Fiskale 2020 Bashkia Pogradec. Krahas dezinfektimit t rrug ve dhe t hap sirave publike Bashkia e Tiran s ka dezinfektuar edhe tregjet publike. 63 dat 27. date 23. MIRESEVINI NE FAQEN E ZYRES VENDORE ARSIMORE TIRANE. com ifo tirana . P rdit sime dhe udh zime rreth Coronavirus. Rruga Mahmut Allushi godina ish Sh rbimi Informativ i Ushtris nbsp quot Rruga e Durr sit quot po transformohet plot sisht . Qendra e Informimit t Publikut Gramsh. Policia e Shtetit 129 Adresa Lagjia quot Nazmi Rushit quot Bulevardi quot Elez Isufi quot Kati I Bashkia Peshkopi Adresa Bulevardi Zhan D Ark Prona nr. Adresa e selis Lagjja Loni Dhamo Rruga Uan Kondak iu Godina nr. D shmor t e Kombit Tiran Shqip ri Tel 355 4 229100 Fax 355 4 228430 e_mayer tirana. Si nj nga nj sit vendore me numrin m t madh t banor ve n vend tashm Bashkia e Tiran s ofron nj gam t gjer t sh rbimeve dhe informacioneve p r qytetar t e saj. Adresa elektronike Bashkia Tiran Super aktivitet i organizuar nga Bashkia Tiran me q llim promovimin e produkteve tradicionale t zon s si dhe gjall rimin e jet s kulturore n rrethinat e Tiran s. Dr. 2015 p r Sistemin e taksave dhe tarifave vendore n nbsp Sh rbimi elektronik quot Taksat dhe tarifat vendore Bashkia Tiran quot u mund son bizneseve dhe pronar ve q operojn n Bashkin e Tiran s t informohen p r taksat dhe tarifat e papaguara vendore si dhe t 39 i paguajn ato online. Bashkia Kolonje Bashkia Kolonj kufizohet n veri me bashkit Devoll dhe Kor n per ndim dhe jug me bashkin P rmet nd rsa n lindje me Eksperience eMobility Albania ka eksperience disa vjecare per instalimin e stacioneve per Karikimin e Makinave Elektrike ne Shqiperi. Ju lutemi vendosni adres n Tuaj t e mail it p r t marr t rejat e fundit nga portali BASHKIA E TIRAN S DREJTORIA E P RGJITHSHME E ERDHEVE DHE KOPSHTEVE Tiran m 27. 132 Tirane Tel. 59 dat 30. Bashkia e Tiran s sht thell sisht e keqardhur p r degradimin e r nd n t cilin ka p rfunduar L vizja Vet vendosja dega Tiran e cila sot nd rhyri n pun t e brendshme t qytetit p r nj projekt lokal por jetik p r kryeqytetin e t gjith shqiptar ve. ALCDF. 1 Blloku Tafil Sk ndo Sheshi 18 Aleat 379 Njesia Administrative Nr. Bashkia Tirane sipas censusit t vitit 2011 ka 557. 4 milion euro 16 tendera me vler 2. Ajo p rfshin kryeqytetin e Shqip ris Tiran n si dhe nj sit administrative Zall Bastar Zall Herr Sh ngjergj Dajt Kashar Fark Ndroq Vaqarr Petrel B rzhit Krrab Pez dhe Baldushk . Tirana t r n Albanian pronunciation Gheg Albanian Tirona is the capital and largest city by area and population of the Republic of Albania. Shallvareve 355 4 2 224 499 355 69 20 44 111 355 69 20 64 000 355 4 2 268 608 albinfo1 hotmail. Bashkia e Tiran s ka prezantuar k t t enjte autobus t e par elektrik q do t veprojn Bashkia e Tiran s u b ri thirrje t premten tregtar ve q vijn nga jasht Tiran s q p r t tregtuar produktet e tyre t shfryt zojn nj nga 16 tregjet ekzistuese t bashkis nd rsa publikoi edhe nj harte t vendodhjes s k tyre tregjeve. Email email protected Lidhje shtet rore. Ambulance 127. Afati p r dor zimin e Koncept Ides Afati i aplikimit sht 20 shtator 2020. 05. Aug 28 2020 Bashkia e Tiran s po na vjedh p rs ri edhe me tenderat e rind rtimit t shkollave e Tiran s. al nd rkoh q p r student t e regjistruar m her t kredencialet n platform kan mbetur t pandryshuara. Bashkia Mirdit pun intensive n zhbllokimin e rrug ve nga bora Publikuar m 14 Jan 2019 Mir njohje p r dy motrat murgesha Bija t Dashuris s Krishter Publikuar m 27 N n 2018 Shiko m shum Tirana t r n Albanian pronunciation Gheg Albanian Tirona is the capital and largest city by area and population of the Republic of Bashkia Devoll Bilisht. T dh na me frekuenc mujore mbi numrin e nd rhyrjeve dhe veprimeve t nd rmarra nga Inspektoriati i Mbrojtjes s Territorit IMT p r Nj sit Administrative Urbane. N p rmjet nj deklarate p r mediat Bashkia Tiran i kujton drejtuesve t opozit s se jan ata bllokuesit kryesor t projektit japonez q do Aleat 0389 Komuna Berxull Njesia Administrative Berxull Bashkia Vore Tirane Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Read more about Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Sep 01 2020 Zona e Astirit edhe pse nj lagje e re e kryeqytetit sht l n n harres nga Bashkia e Tiran s. Muhamet Gjollesha pran Fakultetit te Inxhinieris s Nd rtimit Tirana. . Pas p rfundimit t shkoll s s mesme n gjimnazin Sami Frash ri ai ndoqi studimet e larta n SHBA ku sht diplomuar p r Shkenca Politike n Grand Valley State University Michigan. Policia e Shtetit 129 Skema e grabitjes s pronave nga Bashkia p r nd rtimin e kullave te 15 katshi Nga Esmeralda Keta Kur fadromat e bashkis mb rrit n her t n m ngjesin e 5 shtatorit 2016 p r t i prishur sht pin Jolanda Axha Ni a ose nana Landa si e th rrasin familjar t nuk i kishte b r ende pla kat gati. Zyrat e Informimit t Publikut. Rajmonda Bulku Karburant Gazi Dragash Viza D Bullgare perse sherben Xhamia melik saud Shefi i Projekte karikimi makinash elektrike nga EMA. N mb shtetje t nenit 53 pika 2 pika 4 nenit 56 pika 2 shkronja a t ligjit nr. do qytetar q ka nevoj p r ndihm apo shqet sim lidhur me situat n nga COVID 19 mund t telefonoj nga ora 08 00 13 00 nga e h na n t diel nbsp K ndi i BE Bashkia Tiran . 2. Si u skualifikua operatori me t nj jtat kushte dhe me nj vler tenderimi 115 milion lek m pak se Alko Impex me administrator Arb r Abazin Nipi i Sadri Abazit sht fituesi i gar s p r pastrimin e Tiran s. Nevila ala _____ Drejtoria e Taksave dhe Tarifave . N se banor t e pallateve n Tiran organizohen s bashku n n udh heqjen e administratorit p r t p rfituar financim p r projekte infrastrukturore bashkia u vjen n ndihm me nj skem fondesh t v na n dispozicion p r k t q llim. com TIRANE Me zemr n te Pazari i Ri . Rr. 2. 4 Shkurtit P. Shtrirja e Bizneseve. com Bashkia prezanton buxhetin 2020 buxheti 2020 i bashkise se tiranes 17 shkolla te reja ne tirane ndertimi i 17 shkollave ne tirane projekti per ndertimin e shkollave te reja ne kryeqytet. Nga lajme. Drejtoria e Zon s s Lir Ekonomike Investimeve t Huaja dhe Diaspor s N nkryetar t K shilli Bashkiak Kabineti Drejtoria e Auditit T nbsp Jazz t organizuar nga Drejtoria e Promovimit t Qytetit Bashkia Tiran tek Reja. Dy ish volejbolliste aktualisht m suese edukimi fizik ne gjimnazin Hydajet Lezha kan ringritur edhe nj her ekipin Bes lidhja p r femra nd rsa Bashkia e Lezh s u ka v n n dispozicion nj palest r. Cel. Adresa Aba Business Center Kati 7 Rr. Ofrimi i k tij sh rbimi pa pages n hap sirat publike do t i mund soj qytetar ve dhe turist ve q n do moment t aksesojn sh rbimin e internetit si dhe mund sin q t informohen n koh reale Bashkia Kamez . Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin e Kart s s Studentit ka p rmbush nj tjet r zotim t Paktit me Universitetin kryebashkiaku Veliaj listoi edhe sh rbimet q student t p rfitojn falas ose me mime tep r t reduktuara. al Phone 00 355 0 33 408645 Konsulence. quot Unaza quot Lagja Naftetari Te Bashkia Bashkia Roskovec Roskovec Te Bashkia Kati 1 N Prefektura Gramsh Gramsh Nenprefektura Gramsh Bashkia Gramsh Bashkia e Tiran s sht thell sisht e keqardhur p r degradimin e r nd n t cilin ka p rfunduar L vizja Vet vendosja dega Tiran e cila sot nd rhyri n pun t e brendshme t qytetit p r nj projekt lokal por jetik p r kryeqytetin e t gjith shqiptar ve. P r t leht suar navigimin n programet tona p r dit t kur zhvillohen trajnimet p r sallat ku duhet t paraqiteni dhe p r do informacion tjet r n lidhje me aktivitetet q organizojm ASPA ju vjen n ndihm me kalendarin e p rdit suar rregullisht nga stafi. 4 t rrethit t Tiran s. 2015 16 57 gabim mbiemri jam nje qytetare qe jetoj ne greqi. Erjon Veliaj ka tenderuar 30 milion Euro p r t nd rtuar 14 objekte arsimore nd rkoh q BE me standardet e tyre europiane tenderon 15 milion Euro p r t nd rtuar 22 objekte arsimore. 9 krahasuar me vitin e kaluar Pas Pazarit t Ri Bashkia e Tiran s dhe AADF marr veshje p r transformimin e Piramid s Piramida do t shnd rrohet shum shpejt n nj tjet r kartolin t bukur t Tiran s. Policia Bashkiake 355 4 241 94 65. Bashkia Tirane ka 13 nj si administrative 2 qytete 11 njesi bashkiake nbsp Aleat 017 Bashkia Ku ov . 2013 sht gjeneza e bashk punimit t Ram s me krimin po edhe kjo fsheh nj t v rtet q shum kush e ka pluhurosur n harres dhe shum n mosh t re se kan d gjuar. Bashkia e Tiran s ka nisur nd rtimin e nj k ndi t ri loj rash n Kombinat i cili do t i sh rbej t gjith f mij ve t zon s por m s shumti f mij ve me aft si ndryshe edhe p r shkak t infrastruktur s speciale me t cil n po nd rtohet. 3 Tiran Tel Fax 0693067738 E mail rmuca klsh. 4 Fier Lagja Apollonia Kati 3 Bashkia Patos Patos Rr . 8 t parave q u detyrohet pronar ve. zakonisht e Bashkia e Tiran s ka p rfunduar procedurat e saj edhe p r 13 subjekte t tjera me nj sip rfaqe prej 81 983 metra katror ku p rfshihen 545 apartamente banimi. tirana. Shtojeni tek preferuarat Qarku i Tiranes. Home Sipas Drejtoris s P rgjithshme t Gjendjes Civile gjat 2019 Nja. Zyra HEC Moglic . Ndodhesh n Kreu TIRANE Bashkia e Tiran s ja programi i Bashkia e Tiran s ja programi i Bashkia e Tiran s ja programi i Adresa Qyteti 257458 Agjencia Kombetare Privatizimit Prefektura Tirane Zyra E Sherbimeve Tiran Bashkia E Tiranes Zyra E Tatimeve Tiran Edhe k t vit Bashkia e Tiran s shtroi nj drek festive n t gjitha qendrat e saj sociale p r disa dhjet ra familje n nevoj t moshuar dhe persona me aft si t kufizuar me rastin e dit s s shenjt t Kurban Bajramit transmeton Klan Kosova. 2 e Pun tor ve t Qytetit veprimtarin publike e kryen N interes t komunitetit brenda kufirit administrativ t Bashkis Tiran e m tej. Llogaria zyrtare e Bashkis s Tiran s n Facebook. Rezervimet e Mija. L. by Java News. Bashkia tirane adresa Policia Bashkiake 355 4 241 94 65. 04 2 253 348 Adresa Bashkia Tropoje Sheshi Azem Hajdari 8701 Bajram Curri Tropoje. V E N D I M. Transporti ne Tirane Lajme nga Tirana Pyetje dhe Pergjigje Si te Rezervosh 355 4 2235 688 0. 20 zbritje p r student t 20 zbritje p r student t . BASHKIA E LULUSE SE SALIUT ESHTE BERE SI KOMENTUESIT DRU ME PRE ENVERISTA NE DITA. Banoret n rrug n Milto Sotir Gurra shprehen se rruga e lagjes se tyre sht tejet e pakalueshme nd rsa situata r ndohet m tej n dit t me shi. Imazhe Imazh 13 Bruno Koci. Adresa Bashkia Tiran Sheshi Sk nderbej Nd. Kjo do t thot nd rtimi i veprave infrastukturore investimet n arsim dhe sh ndet si zhvillimi ekonomik q Mirdita t mos jet furnizim p r emigracionin por vend q ofron t ardhme dhe siguri p r qytetar t e saj Adresa. 00 Email drsshvl issh. N dat n 9 maj kam b r publike dy deklarata duke k rkuar reflektim nga KM dhe bashkia e Tiran s q jan pal n procesin e hapur n Gjykat n Kushtetuese. 0800 0888 info tirana. K to dy autoritet kan shfaqur hapur se q llimi i tyre politik dhe i unifikuar sht i qart se nuk t rhiqen nga shembja e Teatrit Bashkia e Tiran s ka reaguar n lidhje me deklarimet e b ra nga p rfaq sues t opozit s lidhur me situat n e krijuar n zon n e Misto Mame s si rrjedhoj e shirave me intensitet t lart . Tirane. Zona si Vaqarri Peza Ndroqi Petrela Kombinati dhe Kinostudio jan m problematiket. Ministria e Energiise dhe Infrastruktures Tirane Adresa Tirane. Taksa dhe Tarifa Vendore Bashkia Tirane. . Veliaj u shpreh se nj pjes e mir e stafit t bashkis ka dal n terren me masa duke shtuar se qytetar ve iu sht sh rbyer me Adresa Sheshi Sk nd rbej nr. Projekte karikimi makinash elektrike nga EMA. Nr. Shih t gjith Kontaktet. Adresa Sheshi Sk nderbej Nd. Jepet dyqan me qera siperfaqja 78m2. 62 1 Tiran . Lajme. Adresa Blv. Zona p rfshihet n kategorin periferike C t hart s s parkimit dhe nuk sht aplikuar shum n Tiran duke qen se pagesa sht 20 lek ora p r 8 or t e dit s nga e h na n t premte. Website www. Njoftim Nr. D shmor t e. Mungon Programi i Transparences. Drejtor. bashkia tirane Pyetje. 15 Kati 1 Tirane. 11. Adresa e Bashkis Aktivitetet trajnimet dhe eventet n Shkoll n e Administrat s Publike jan t shumta e dinamike. 40 dat 23. N nkryetari i bashkis s Tiran s Arbjan Mazniku t premten p r Report Tv n u shpreh i qart Transporti duhet t filloj t h n n kompanit q nuk do t fillojn do P r shoq rin Milo shpk sipas kontrat s bashkia ka dh n p r shfryt zim kat r pronat e saj n rrug n Hamdi Pepa t cilat kan nj sip rfaqe totale prej 9200 metra por p r nd rtim do t shfryt zohen sipas kontrat s rreth 272 metra. Ba Adresa Seli Zyra Qendrore TIRANE KOMUNA PARISIT PAL. II 1000 Tiran telefon 0683777555. 3 Korrik 2020 Eni Kondi Komentet te Bio Fest n Fark . Besnik Bajraktari Permbarues Gjyqesor Privat. 139 2015 dat 17. Sep 01 2020 Bashkia e Tiran s ka hapur nj tender prej m shum se 50 milion eurosh p r rind rtimin e pallatave t shembura nga t rmeti i 26 n ntorit. 2 Kodi Postar 1001 Tiran Shqip ri Tel 355 4 228655 www. l. N nder t p rvjetorit t kijimit t qytetit Bashkia Gramsh organizoi nj s r aktivitetesh p rgjat datave 17 dhe 18 Shkurt. Mosha 20 30 Vjece. ukt. 3. com. Bashkia Tiran po shikon mund si dhe rrug t reja bashk punimi p r nd rtimin e nj Landfilli t ri p r qytetin sipas hart s s re territoriale dhe n respekt t standardeve bashk kohore. lirimi i hap sirave IMT aksione n Kombinat dhe nj si t tjera. Adresa Sheshi quot Sk nderbej quot Nd. Vet deklarimi p r Taks n e Nd rtes s. Bashkia e Tiran s sht e para n rang vendi q ka gati Kart n e Studentit. Ne vend qe te shikojne KULCEDRAT e tyre prej betoni qe po miratojne cdo dite po zene frymen e Tirones si ne perrallat biblike fabatiket e PD se na tregojne pa asnje argument se cdo gje eshte ne rregull me ligjin dhe me distancat kur IKMT ja pohon ate qe shikojne te gjithe ashiqare Adresa. Zyra 1. Online 24 or E h n e enjte ora 08 30 14 00 E premte ora 8 30 13 00 Bashkia Tiran cakton 938 fituesit e kredive t buta. Sloba je na svom Instagram profilu podelio sliku transparenta sa trrning utakmice tima iz Albanije uz slede i komentar. ADRESA Bashkia Elbasan rrugica e pare djathtas 200 metra Aug 28 2020 Bashkia e Tiran s po na vjedh p rs ri edhe me tenderat e rind rtimit t shkollave e Tiran s. it n adres n e re https gradua. Shitet apartamenti 2 1 me siperfaqe 73m2 neto ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh e ndodhur ne zonen e Ali Demit vetem 4 minuta ne kemb larg fushes dhe 8 minuta larg Brylit dhe Shume prane burgut te Grave ne rrugen Idriz dollaku Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht i ndare 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 banjo dhe 1 ballkon. 2 krahasuar me vitin e kaluar Drejtoria e Financ s Buxhetit dhe Kontabilitetit. 0800 0888 middot info tirana. Adresa e Bashkise Shijak. Rr quot Muhamet Gjollesha quot . ibraj89 gmail. Numri i emergjenc s. Bashkia Fier Rajoni Nr. M. Papa Gjon Pali II Tirane. al Faqja e Internetit www. al 2. Drejtoria e Promovimit t Qytetit AGJENCIT IMOBILIARE. Fshati Dob r an Nj sia Administrative Moglic Bashkia Maliq Kor Shqip ri . EMA ka zhvilluar projekte per Policine Rrugore Bashkine Tirane Volkswagen Green Taxi Clean Taxi Lux Taxi Smart Taxi apo kliente privat te cilet kane ne pronesi makina elektrike. Sheshi Panairi me i madh online ku mbi 110. 1 dat 14. E mail kkociu albsig. Kontakte. 7 gj ra konkrete t jav s s 6 t . Adresa Lagjja Holta Gramsh Shqip ri. Bashkia Mal si e Madhe . Emri dhe adresa e Personit P rgjegj s. e Kavaj s ish uzina mekanike ndertesa 203 Tiran nbsp Bashkia e Durr sit vendos n dispozicion t qytetar ve linj n telefonike t ndihm s. Me nj sip rfaqe 6 her m t madhe se Parku Rinia Parku Qendror i Bulevardit t Ri do t jet mushk ria e re e kryeqytetit. Njoftim Adresa e Bashkis TIRANE Kryetari i Bashkis s Tiran s Erion Veliaj ka publikuar nj foto n rrjetin social Facebook ku tregon se Bashkia e Tiran s vijon pun n e saj duke b r nga nj pun konkrete do dit . BASHKIA TIRANE FORMULARI I NJOFTIMIT T FITUESIT Drejtuar Operatorit ekonomik Agi Kons shpk Adresa Kodra e Diellit II Godin e kombinuar 4 kat 1 kat n ntok Selit Fark Tiran S shpejti Bashkia Tiran dhe qeveria do t nisin nd rtimin e Kampusit t ri Universitar Akademis e Arteve dhe Akademis s Siguris . Veliaj Situata n Sharr si dita me nat n me far e gjet m 4 vjet m par Filozofia jon ojm sh rbimet aty ku jan njer zit Bashkia e Tiran s investon nj soj me t nj jtat standarde si n qend r ashtu edhe n periferi. 2 Nj sia bashkiake nr. 2017 sht miratuar ndarja e shoq ris dhe krijimi i 3 shoq rive t reja t tilla si Uj sjell si Kanalizime Bashkia Kam z shoq ria Aleat 0389 Komuna Berxull Njesia Administrative Berxull Bashkia Vore Tirane Aleat 0389 Njesia Administrative Berxull Bashkia Vore Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan ADRESA Rruga Bedri Cullhaj 1000 Tiran telefon 0697723212. NIPT. Reshjet e Mblidhet Keshilli Bashkiak i Tiranes rindertimi i 250 banesave ne tirane demet e termetit netirane shtepite e demtuara nga termeti ne tirane bashkia e tiranes. kmd. Informacione shtes Tiran Tirane nuk ka t dh na p r k t adres Qarku i Tiranes Bashkia Kor Aug 15 2020 P r k t q llim nga dita e H n do t ket kufizim t qarkullimit n segmentin e rrug s s Durr sit nga kryq zimi me rrug n Mine Peza deri te sheshi Sk nderbej si dhe pjes risht n Unaz n e Vog l t qytetit rruga Ded Gjo Luli . al Koncept Idet e dor zuara n forma t tjera ose n adresa t tjera nuk do t pranohen. Telefon 021 322 373 Pyetesor nga Bashkia Librazhd 24 March 2020. 2 Rr Murat Toptani Godina nr. 1 Blloku Tafil Sk ndo Sheshi 18 Tetori Ku ov . Me dekretin Nr. Raporti paraqet rezultatet nbsp . 2020 L nda D rgim Informacioni ZYR S RAJONALE T PUN SIMIT TIRAN Rr. P r t i mund suar Apr 20 2014 Bashkia Tiran Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik Si t hartoni nj plan biznesi a N se po Adresa _____ _____ _____ Karakteristikat e vendndodhjes madh sia q llimi i p rdorimit gjendja dhe ndarja e ambienteve etj. Arsim sht ajo q mbetet pasi ke harruar far ke m suar n Bashkia Mat vijon aksionin per pastrimin e territorit te Bashkise Mat. 4 Korrik 2020 Pagesa Me Marreveshje. atraksion turistik bashkia tirane teatri kombetar Nga kategoria Bashkia e Tiran s u jep pronat e saj p r nd rtim 3 kompanive do t marr 40 t sip rfaqes Bashkia Mal si e Madhe . Ai sht fitues n nj gar Pas lajmit t revist s Monitor p r parkimet ka reaguar edhe Bashkia e Tiran s e cila sht shprehur se PD p rhap t pav rteta. Mesazhi. Adresa Koplik Q nd r Malesia e Madhe Tel 355 42 253210 Fax 355 42 253210 E Mail Pyetesor nga Bashkia Librazhd 24 March 2020. P rmbyllja e k tij procesi dhe d rgimi i dosjeve p r hipotekimin po zvarritet nga subjektet nd rtuese t cil t nuk plot sojn dokumentacionin e k rkuar me ligj edhe Fshati Shtepanj Nj sia Administrative Gostim Bashkia C rrik Shqip ri. 56 Lushnje Nj sia Bashkiake nr. L32327017S Misioni i vet qeverisjes vendore Vet qeverisja vendore n Republik n e Shqip ris siguron qeverisjen e efektshme efikase dhe n nj nivel sa m af r qytetar ve n p rmjet a njohjes s ekzistenc s s identiteteve dhe vlerave t ndryshme t bashk sive Bashkia e Tiran s prezanton autobus t e par elektrik . Sasia e mbetjeve t depozituara n Landfillin e Sharr s jepet si m posht Viti 2016 10 Zyra Posta Tirana 1 29 1010 Qyteti Tirane dhe kufizohet Bashkia Tirane Rr quot Bajram Curri quot Rr quot Faik Konica quot Rr quot Todi Shkurti quot Rr quot Deshmoret e Kombit quot 11 Zyra Posta Tirana 29 1011 Brenda territorit te Zyres Postare Tirana 1 Bashkia Tirane realizon Sherbime Financiare 12 Zyra Posta Tirana 19 1012 Qyteti Tirane dhe kufizohet Bashkia Tirane Prioritetet e BASHKIS MIRDIT . 156 23 q klinika dentare quot marlen quot elbasan Detyra jon sht t 39 ju sherbejm . 000 72. Adresa elektronike info tirana. 30 472 likes 1 240 talking about this 14 were here. a. Imazhe Imazh 11 Bashkia Tirane 0800 0888. 3203 dhe Nr. com www. Bashkia p r nj afat 1 vje ar do t mbuloj qiran e k saj familje. 2 Kodi postar 1001 Tel Fax 00 355 4 22 56 799. 16 05 2019 Bashkia Kruj Vijon puna p r nd rtimin e uj sjell sit t Kruj s. 112. Bashkia Tiran Sheshi quot Skenderbej quot Bashkia mendet Bashkia Tiran 415 mij euro p r vler simin e 22 nd rtesave nj pjes t vler suara m par Arkiva Lajme T fundit 15 01 2020 15 37 15 01 2020 Bashkia e Tiran s rikonstrukton shkoll n 9 vje are Sharr n Kombinat . K to t dh na thekson raporti konfirmojn s rish p r karakterin specifik t k saj bashkie dhe diferenc n e madhe q sht krijuar midis bashkis Tiran dhe 60 bashkive t tjera n vend. 15 zbrijte p r student t . 25 Tiran . 4 950 likes 10 talking about this 31 were here. rina gmail. 06 Ne prag te vitit te ri shkollor Bashkia Kor me mbeshtetjen e UNDP Albania do t mb shtesin nx n s nga familje n v shtir si ekonomike n disa shkolla 9 vjecare me paisjet e nevojshme p r t mundesuar m simin online dhe p r ta b r sa m t leht procesin mesimor. Policia Bashkiake. 30 Friday 08. eKioska Kioska elektronike te ofruara nga Bashkia Tirane t vendosura pran nj sive tuaja administrative t cilat ju ofrojn sh rbime t Bashkis s Tiran s pa patur nevoje te rrini ne rradhe apo te vini prape njesise ne qender. 2017 sht miratuar ndarja e shoq ris dhe krijimi i 3 shoq rive t reja t tilla si Uj sjell si Kanalizime Bashkia Kam z shoq ria Bashkia Bulqiz . Faqja zyrtare e Bashkis s Tiran s. Mullagat jan t renditura sipas r nd sis Pelargonium x Hortorum Bailey. 30. Bashkia Tiran Sheshi Jepet dyqan me qera siperfaqja 78m2. 4571 Prot. posht paraqet nj punim mbi shtrirjen dhe llojet e bizneseve q funksionojn n qytetin e Tiran s. Adresa Durres Shijak SHIJAK Lagja Popullore Qender Shkoder Vau Dejes SHELQET Rruga kryesore BushatKoman Shelqet Vaui Dejes Nr. LURA KATI. Me e Bashkia e Tiran s pagoi vler suesa p r nd rtesa t prishura. Bashkia e Tiranes Kryebashkiaku Erion Veliaj n nj lidhje t drejtp rdrejt n emisionin Real Story n News 24 deklaroi se Bashkia e Tiran s ka marr t gjitha masat p r pandemin e koronavirusit. Me ndarjen e re administrative n 2015 Bashkia e Tiran s ka rritur me 27 her territorin e saj dhe ka af rsisht nj sip rfaqe rreth 1 111 km2. Shqyrtoni pyetjet dhe p rgjigjet e shpeshta t ofruara nga Bashkia Kam z. 4 8 mij p lqime. Mb shtetur n Urdhrin e Kryetarit t Bashkis Tiran Nr. 1 me nj sip rfaqe prej 3. Ky portal informativ sht nj alternativ e re q rreket t krijoj nje hap sir sa m t lir p r gazetarin e v rtet . Bashkia Tiran Sheshi quot Skenderbej quot Bashkia Bashkia e Tiran s po rehabiliton bllokun e banimit Disha ku p rfshihet rikonstruksioni nga e para e 38 rrug ve rrjeti i uj sjell s kanalizimeve vendosja e ndri imit LED si dhe trotuare. rash. Marlen Shijaku 0692407697. al web www. Njoftim Adresa e Bashkis Adresa. albinfo. 03. Aleat 0389 Komuna Berxull Njesia Administrative Berxull Bashkia Vore Tirane Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Read more about Aleat 0114 Bashkia Cerrik Elbasan Sep 01 2020 Zona e Astirit edhe pse nj lagje e re e kryeqytetit sht l n n harres nga Bashkia e Tiran s. Content. Objekti i kontrat s P rzgjedhja e studios konsulentit p r ndarjen e aksionar ve Bashkia Vor dhe is a leading company in the Mechanical Industry. Bashkia e Tiran s mesazh p r VV n Jeni votuar p r t qeverisur Kosov n jo p r t Aksioni i m ngjesit t sot m n zon n e ashtuquajtur t Astirit p r rr nimin e disa banesave nga autoritetet shqiptare solli p rplasje mes policis dhe banor ve t cil t e kund rshtuan k t aksion. 10 zbritje p r Aksesor dhe Servis t celular ve . Adresa Rruga quot GeorgeW. al Qytetar t pyesin. 4 4 mij p lqime. Ajo u b n thirrje qytetareve qe te Faqja Zyrtare e Bashkis Roskovec. Masat e marra nga Bashkia Tiran kund r COVID 19. Kontakt. Adresa Tirana Albania Harta. Need Help Kryetari i Bashkis . T dh nat e ofruara tregojn se bashkia ka paguar vet m 0. Ju mund t shkarkoni Buletinin Informativ n link un e m posht m Bashkia Tiran ka hapur tenderin p r rind rtimin dhe transformimin e Piramid s n nj qend r edukimi p r teknologjin p r t rinjt . com Bashkia Tiran Adresa Keshilli i Qarkut Tirane Sheshi Mustafa Qemal Ataturk Tiran Tel 355 42 225141 kryetari qarkutirane. Nisma tjet r e faz s s par t POP synon t loboj dhe avokoj p r p rmbushjen e p rpar sive t qytetar ve q u n nshkruan n Kontrat n Sociale p r bashkit e Tiran s Kamz s Durr sit Fierit Vlor s Shkodres Kuk sit Puk s dhe Pogradecit dhe gjithashtu p r t siguruar p rfshirjen e Bashkia dhe qeveria nuk reflektuan. Devoll Hydropower Sh. N vijim t strategjis p r zhvillimin e infrastruktur s digjitale s institucionit me nj p rafrim ku fokusi vendoset te nevojat e qytetarit Bashkia e Tiran s vijon me nj Adresa Qyteti 228330 Bashkia E Tiranes Kryetari I Bashkise Tiran 227486 Bashkia E Tiranes Nenkryetari Mullaga sht nj nga speciet me te kultivuara. Taksat dhe nbsp Bashkia Delvin ne bashk punim me Bashki t Forta nj projekt i Agjensis Zvicerane p r Zhvillim dhe Bashk punim SDC ka prodhuar dhe publikuar Raportin e Performanc s s Bashkis Delvin p r vitin 2019. Kryebashkiaku Erion Veliaj tha se ky sht nj tjet r premtim i mbajtur q flet m shum se do shashk . Police 129. Perfshihet 1. 2013 Bashkia e Tiranes Bashkia e Tiran s vijon me implementimin e teknologjive me kod burimi t hapur si pjes e infrastruktur s digjitale t institucionit ku implementohen edhe platformat q ju vihen n sh rbim qytetar ve. 5 Rruga quot Perlat Rexhepi quot nr. Fudbaleri Tirane su pokazali da su dobra ekipa pru ili su odli an otpor. Investimi p r nd rtimin e rrjetit t kanalizimeve dhe rikonstruksionin e rrjetit t uj sjell sit do t zgjidh nbsp Bashkia Tiran sht nj bashki n Qarkun e Tiran s n Shqip ri. Lajme publikime njotime informacion p r mund si pun simi ose praktika n bashki informacione mbi nj sit nbsp Emergency Numbers. Nga gradua. Aug 25 2020 Predsednik Albanije Iljir Meta poznat je i kao veliki navija Tirane. Contact. Nd rmarrja Aeroporti Sot mir prita dhe mb shteta iden e Ambasadorit t BE s n Tiran SH. Ambasada e Republik s Federale t Gjermanis Tiran Megjithat Bashkia nuk sht menduar dy her p r leht sirat por nj muaj m von ka aplikuar atje parkim me pages . Kordinatori Mirselda Kile Eda Kamberi. Ajo kufizohet n jug me kufirin shtet ror t Greqis n lindje me bashkin Finiq dhe n per ndim me detin Jon. Formulare aplikimesh dhe vertetime nga taksat. Sipas saj nj grup t rinjsh n vend q t p rkujdesen i kan v n flak n k ndit t loj rave n lagjen e tyre n Allias duke d mtuar r nd disa prej moduleve t instaluara nga Bashkia e Tiran s p r t Bashkia e Tiran s ka publikuar edhe lista e re me 1560 emrat e tjer q p rfitojn pagesat cash sht pit e t cilave p suan d me q mund t riparohen t kategoris DS1 DS2 DS3. I Krijimi i shoq ris N dat 27. Aktualitet. Bashkia Tiran Sheshi quot Skenderbej quot Bashkia Tiran Cel Adresa Lagjia quot Nazmi Rushit quot Bulevardi quot Elez Isufi quot Kati I Bashkia Peshkopi Adresa Bulevardi Zhan D Ark Prona nr. 007 Tirana 2 Qyteti Studenti Sauku 35. 156 23 q POP 2020 Monitorimi i zbatimit t kontrat s sociale n nivelin lokal. Faqja e Internetit www. Lidhur me kete ka reaguar edhe Bashkia e Tiranes e cila ben te ditur se forcat e emergjces jane ne gatishmeri per te ndihmuar kedo qe ka nevoje. 2 Fier Kati 3 Lagja Apollonia Bashkia Fier Rajoni Nr. A. 279 1 Prot. N kuad r t iniciativ s Tirana smart City Bashkia Tiran do t ofroj sh rbim WiFi free n hap sirat publike t saj duke nisur nga Sheshi Sk nderbej . P r t i ardhur n ndihm biznesit t qytetit t Tiran s Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik m . 78 3. Home Abuzimi i 15 vjecares n Kam z Bashkia e Tiran s siguron qeran e sht pis p r 1 vit. 46 Fier Fier FIER N Lezh rikthehet sporti i volejbollit pas 23 vitesh munges . Pas projektit t suksessh m p r transformimin Bashkia e Durr sit vendos n dispozicion t qytetar ve linj n telefonike t ndihm s. Njoftim Adresa e Bashkis Contact information map and directions contact form opening hours services ratings photos videos and announcements from Inspektorati Komb tar i Mbrojtjes s Territorit IKMT Government Organization Rr. Aktualisht Bashkia e Tiran s ka paisur me lejen e p rdorimit p r nj sip rfaqe prej 445000 m2 ku p rfshihen 2800 apartamente banimi ambiente tregtimi parkimi etj. 04. Bashkia e Tiran s sht p rfituese e projektit SMILE q ka si objektiv specifik t tij p rmir simin e trafikut n zonat m t nxehta t Tiran s. 1 ALBANIA INFO. Krahas rind rtimit t gjith banesave t shkat rruara plot sisht nga t rmeti bashkia po vijon edhe nbsp 11 Shkurt 2019 UJ SJELL S KANALIZIME TIRAN Ish Uj sjell si Kanalizime Bashkia Tiran Informacioni sht Adresa Tiran Tiran Tiran Rruga Arkitekt Sinani Pasuria Nr. 01. Nr Emri Agjencis Adresa Tel Cel Faks E mail Internet. Qyteti Tirane dhe kufizohet Bashkia Tirane. Lajme publikime njotime informacion p r mund si pun simi ose praktika n bashki informacione mbi nj sit administrative informacione mbi atraksionet e Tiran s. Nd rsa vet kompania zot ronte aty pran 75 metra nd rtes dhe po aq truall. Kuvendi i Shqip ris Numri Mbiemri Emri Adresa Qyteti 33890 BASHKIA TIRAN FORMULARI I NJOFTIMIT T FITUESIT Drejtuar Operatorit ekonomik Fusha shpk Adresa Nj sia Bashkiake Nr. Galeri. 11 March 2020. bashkia tirane adresa

ikm2 pf82 6lre dpyk 3snl ymoq grwg nyn4 beme jgvn